Sinu elus on peagi/ taas toimumas suur muutus: varsti on Sinu perega liitumas uus beebi, millega kaasneb omakorda palju uut, mida on vaja arvestada.

Üks olulisemaid muutusi ema jaoks on kindlasti imetamine ehk rinnaga toitmine ja kõik sellega kaasnev. Emana saad ennast imetamiseks ette valmistada, võttes teadlikult raseduse viimastel kuudel aega, et keskenduda beebi toitmise teemadele.

Väga paljud imetamisnõustaja juurde jõudnud emad on kinnitanud, et nad olid sünnituseks ette valmistamiseks teinud kõik, mis võimalik (osalenud perekooli loengutel, käinud loomulikku sünnitust toetavatel koolitustel, võtnud juurde eraämmaemanda või doula teenuse jne)  aga nad ei olnud üldse valmis selleks, mis järgnes (vahetult) pärast sünnitust seoses lapse toitmisega. Ka mina olin üks nendest emadest, kes pärast esimese lapse sündi nii tundis.

Rasedusaegne imetamisnõustamine on  just Sinule, kui tunned, et vajad beebi imetamisega seoses tekkinud küsimustele vastuseid ja võimalikele hirmudele praktilisi lahendusi. Olen Sinu jaoks olemas selleks, et saaksid asuda koheselt pärast beebi sündi enesekindlamalt imetama.

Kirjuta mulle facebooki messangeri kaudu või saada mulle sõnum allpool oleva vormi kaudu, et leppida nõustamise aeg kokku.

Rasedusaegse nõustamise tasu on 20 eurot/kord.
Email again: