Sinu elus on peagi/ taas toimumas suur muutus: varsti on Sinu perega liitumas uus beebi, millega kaasneb omakorda palju uut, mida on vaja arvestada.

Üks olulisemaid muutusi ema jaoks on kindlasti imetamine ehk rinnaga toitmine ja kõik sellega kaasnev. Kuid saad ennast imetamiseks ette valmistada, võttes teadlikult raseduse viimastel kuudel aega, et keskenduda beebi toitmise teemadele.

Väga paljud imetamisnõustaja juurde jõudnud emad on kinnitanud, et nad olid sünnituseks ette valmistamiseks teinud kõik, mis võimalik (osalenud perekooli loengutel, käinud loomulikku sünnitust toetavatel koolitustel, võtnud juurde eraämmaemanda või doula teenuse jne)  aga nad ei olnud üldse valmis selleks, mis järgnes (vahetult) pärast sünnitust seoses lapse toitmisega. Ka mina olin üks nendest emadest, kes pärast esimese lapse sündi nii tundis.

Rasedusaegne imetamisnõustamine on mõeldud just Sulle, et saaksid tekkinud küsimustele vastuseid ja võimalikele hirmudele praktilisi lahendusi juba lapseootuse viimastel kuudel, et asuda koheselt päraat beebi sündi enesekindlamalt imetama.

Kirjuta mulle facebooki messangeri kaudu või saada mulle sõnum allpool oleva vormi kaudu.

Rasedusaegse nõustamise tasu on 30 eurot/kord.
Email again: