Kes olen


Olen Signe - kahe tütre ema. Mul on isiklikku  imetamise kogemust kokku üle 5. aasta. 
Olen perede- ja laste nõustamisega tegelenud igapäevaselt juba üle 13. aasta.

Imetamisnõustajana soovin pakkuda Sulle toetust, professionaalset ja teaduspõhist teavet ning parimaid praktilisi lahendusi lähtuvalt Sinu ja Sinu beebi vajadustest, võimalustest ja soovidest.

Kuivõrd iga beebi imetamise teekond on ainulaadne ja isemoodi, ei pruugi beebi imetamine kulgeda nii sujuvalt, valutult ja muredeta kui Sa seda oled lootnud ja raseduse ajal oodanud. Olen alati valmis Sind ära kuulama ja Sind praktiliselt toetama!

Olen läbinud MTÜ SIET´i (Sünni- ja Imetamise Eesti Tugiühing) poolt korraldatud UNICEFi ja WHO materjalidel põhineva imetamisnõustajate baaskoolituse (40h). Lisaks olen täiendanud ennast 13.aasta jooksul üle 60 erineval pere-ja last toetavatel koolitusel kokku üle 1000 tunni.

Sooviga pakkuda peredele individuaalset (emast ja beebist lähtuvat) parimat ja kaasaegsemat toetust, täiendan ennast iga-aastaselt erinevatel imetamise alastel koolitustel sh iLactation imetamisnõustajatele mõeldud suurimal rahvusvahelisel koverentsil ja olen alustanud õpinguid tunnustatud rahvusvahelisel imetamisnõustajate kursusel.

Olen olnud SIET juhatuse liige aatatel 2020-2022, andes igapäevaselt vabatahtlikuna panuse, et rohkem lapsi saaksid Eestis emapiima.

Imetamisnõustajana teen koduvisiite Harku, Saue, Rae, Kiili ja Saku vallas, Tallinnas ja Keila linnas.
(Kokkuleppel ka muudes piirkondades)

Võta minuga julgelt ühendust: