Kes olen


Olen Signe - kahe tütre ema. Mul on isiklikku  imetamise kogemust kokku üle 5. aasta. 
Olen perede- ja laste (sh sotsiaal)nõustamisega tegelenud igapäevaselt juba üle 10. aasta.

Imetamisnõustajana soovin pakkuda Sulle toetust, professionaalset ja teaduspõhist teavet ning parimaid praktilisi lahendusi lähtuvalt Sinu ja Sinu beebi vajadustest, võimalustest ja soovidest.

Kuivõrd iga beebi imetamise teekond on ainulaadne ja isemoodi, ei pruugi beebi imetamine kulgeda nii sujuvalt, valutult ja muredeta kui Sa seda oled lootnud ja raseduse ajal oodanud. Olen alati valmis Sind ära kuulama ja Sind praktiliselt toetama!

Olen läbinud UNICEFi ja WHO materjalidel põhineva imetamisnõustajate baaskoolituse (40h). Lisaks olen täiendanud ennast 13.aasta jooksul üle 65. erineval pere- ja last toetaval koolitusel kokku üle 1000 tunni. Oman kõrgharidust sotsiaalteadustes (Tartu Ülikool).

Sooviga pakkuda peredele individuaalset (emast ja beebist lähtuvat) parimat ja kaasaegsemat toetust, täiendan ennast iga-aastaselt erinevatel imetamise alastel koolitustel sh iLactation imetamisnõustajatele mõeldud suurimal rahvusvahelisel koverentsil ja olen alustanud õpinguid tunnustatud rahvusvahelisel imetamisnõustajate täiendkursusel.

Imetamisnõustajana teen koduvisiite Harku, Rae, Kiili, Saue ja Saku vallas, Tallinnas ja Keila linnas.
(Kokkuleppel ka muudes piirkondades Põhja-Eestis)

Võta minuga julgelt ühendust
👇