Koduvisiit


Koduvisiidi ajal vaatame koos üle beebi imetamisvõtte ja vajadusel erinevad asendid, räägime lahti kõik murekohad. Vajadusel näitan ja proovime koos beebi alternatiivseid toitmismeetodeid (tops/tass, süstal/ lusikas) ning leiame koos parimad praktilised lahendused Sinu ja beebi jaoks. Soovi korral panema ka paika konkreetse plaani edaspidiseks ning Sinu ja beebi toetamise jaoks.
 

🤲 Teen koduvisiite TallinnasHarku, Saku, Rae, Kiili ja Saue vallas ning Keila linnas. Eraldi kokkuleppel teen visiite ka mujal piirkondades Põhja-Eestis. 
Koduvisiidi tasu on 79€.

🤲
Tasu sisaldab personaalset nõustamist Sinu kodus ca.1,5h,  arutatud info põhjal koostatud kokkuvõtvat e-maili (koos soovitusega), nõustaja sõidukulusid, võimalikke parkimistasusid ja kuni 15. minutit järelnõustamist/tagasiside ühe nädala jooksul enne või pärast koduvisiiti. Ühele koduvisiidile kulub nõustajal kokku 1,5-3h (koos sõiduajaga ja sõltuvalt pere asukohast).

🤲 Ootan Sind pööduma nõustamisele juba raseduse ajal, et teha esimesi teadlikke ettevalmistusi imetamiseks.

🤲 Ära jää oma murega üksi, pöördu ka siis kui Sul ei ole hetkel võimalik nõustamise eest tasuda, sest koos leiame ka need võimalused.

🤲soovi korral olen Sulle toeks beebi esimesetel elukuudel ja -aastal, küsi eripaketti!

                       

Kirjuta mulle ja broneeri koduvisiitEmail again: