Koduvisiit
Koduvisiidi ajal vaatame koos üle beebi imetamisvõtte ja vajadusel erinevad asendid, räägime lahti kõik murekohad. Vajadusel näitan ja proovime koos beebi alternatiivseid toitmismeetodeid (tops/tass, süstal/ lusikas) ning leiame koos parimad praktilised lahendused Sinu ja beebi jaoks. Soovi korral panema ka paika konkreetse plaani edaspidise toitmise ning Sinu ja beebi toetamise jaoks.
 

Teen koduvisiite TallinnasHarku, Saku, Rae, Kiili ja Saue vallas ning Keila linnas. Eraldi kokkuleppel teen visiite ka mujal piirkondades.

Võta ühendust allpool oleva vormi kaudu, kirjuta signe.algma@gmail.com või saada facebooki sõnum

Koduvisiidi tasu on al. 01.jaanuar 49 eurot, millele lisandub nõustaja edasi-tagasi transporditasu 0.5 eur/km. 
Tasumine toimub arve alusel pärast koduvisiiti.

Tasu sisaldab personaalset nõustamist Sinu kodus 1,5h,  arutatud info põhjal koostatud kokkuvõtvat e-maili (koos soovitusega), võimalikke parkimistasusid ja kuni 30. minutit järelnõustamist/tagasiside ühe nädala jooksul enne või pärast koduvisiiti. Ühele koduvisiidile kulub nõustajal kokku 2- 4 h koos sõiduajaga (sõltuvalt pere asukohast)


Ootan Sind pööduma nõustamisele juba raseduse ajal, et teha esimesi teadlikke ettevalmistusi imetamiseks.

Ära jää oma murega üksi, pöördu ka siis kui Sul ei ole hetkel võimalik nõustamise eest tasuda, sest koos leiame ka need võimalused (nt osade kaupa tasumine, tasumine järgneva kuu 8ndal. kuupäeval jne).

Kirjuta mulleEmail again: