Tagasiside


Signe oleme väikese Heigeniga Sulle meeletult tänulikud, et aitasid meil saada imetamine selgeks! Su olemasolu (läbi veebi) oli suurepärane, poleks iial arvanud, et läbi veebi on võimalik saada imetamine korda. Aga me saime tänu Sinule ! Tänu Sinu nõuannetele, tänu sellele, et sa reageerisid meie murele kiirelt, leidsid aega ja olid kannatlik....

Olen siiralt tänulik, et meid külastasid ja jagasid niivõrd häid nippe ning õpetusi. Kindlasti jagan Su teenust ka tuttavatele, kellel peaksid imetamisega probleeme tekkima

It's always hard for a first time mother to deal with a exclusive breastfeeded baby along with a vegan diet after a critical C-section. I got to know about Signe from my friend who delivered her baby recently. She strongly recommended her name .I am glad that I took the decision to meet her. She is an amazing person who helped me with her good experience, excellent knowledge and science based logics.

Tahan Sind veel väga tänada, et juhatasid meid õigele teele! Aitäh-aitäh-aitäh! Ja nii tore, et selline teenus üldse olemas on, et imetamisnõustaja koju tuleb. Leian, et just koduses keskkonnas on kõige mugavam nii mulle kui beebile ja ei teki seda tunnet, et ruttu ruttu, kohe saab aeg täis. Vaid kogu nõustamine toimub mõnusas tuttavas keskkonnas. Ja samuti tegin nii õige valiku nõustaja osas! Sa oled nii tore ja meeldiv inimene, sellisel intiimsel teemal suhelda oli väga meeldiv ja kordagi ei tekkinud ebamugavust.

Uues rollis tekib alati palju küsimusi ja soovid saada kinnitust. Signe oli oma teadmistega meile suureks abiks ning tundsime, et tänu tema toetusele oleme ka ise julgemad. :)

Signe poole pöördusin, kuna olin imetamise osas üksjagu ebakindel, beebi kaal ei tõusnud ning laps polnud nõus sööma ilma nibukaitsmeta, mis takistas tal vajaliku toidukoguse kättesaamist. Koduvisiit oli väga abistav ning Signe inimesena väga soe ja tore. Sain juurde kõvasti enesekindlust ning saadud nippide abil sain lahti ka nibukaitsmest, mis oligi kõikide meie imetamisprobleemide põhjus. Soovitan Signe teenust kõigile, kes imetamise osas tuge vajavad!

Kiidan väga Signet. Pöördusin tema poole kahel korral. Esmane mure oli tütre toidu ahmimine rinnast ning ühe rinna sissekasvanud nibust söömine. Teiseks mureks oli auk nibu kõrval mille tütar hammustas. Mõlema puhul sain väga palju abi ja juttu jätkus pikemaks ka muudel lastega seotud teemadel. Julgen kindlasti soovitada ning julgustan abi küsima, kui endal mõtted otsas aga mure suur. :)

Leidsin Signe juhuslikult internetist ja ei saaks enam rohkem tänulik olla. Väga armas inimene, kes tõesti kuulab ja püüab koos sinuga leida just sinu murele lahendused. Esmakordselt emaks saades tekib suurel hulgal küsimusi ja on fantastiline, kui keegi põhjalikult sinu küsimustele vastused annab. Soovitan kindlasti ühendust võtta, kui mõni mure tekib. Ei ole mõtet kodus üksi leiutada :)

Signe on imeline! Me saime elukaaslasega üpriski kiiresti aru, et laps ei kosu ja enda nõust jääb väheks. Võtsin Signega ühendust ja väga kiirelt tuli abi. Kodus näitas ta asjalikke nippe ja asendeid ning tema rahu rahustas ka mind. Juba tema rahulikkuse tõttu sain jõudu juurde. Soovitan kõigile! Pole mõtet üksi pusida, kui on nii häid inimesi :)

Väga hea tugi ja soovitused, kuidas paremini imetada.

Aitäh, armas Signe! Soovitan soojalt, saime abi ja julgust juurde :)

Signe on suurepärane imetamisnõustaja ja me oleme väga tänulikud, et just tema otsa sattusime! Tänu Signele saime julguse, et loobuda beebi söömiseks kasutatud lisadest ning saime palju meie jaoks olulist ning julgustavat infot, et imetamisega jätkata. Kuigi beebi söömine pakub endiselt väljakutseid, saame me siiski seda ka nautida, teades, et ajame õiget asja, võtted on õiged ja beebil saab tõesti ka rinnapiimast kõht täis. Aitäh!

Signe andis minule tagasi kindluse ja mugavuse imetada ilma abivahenditeta. Kõike seda tegi ta imetabaselt helge ja julgustava olekuga. Aitäh! :)

Signe on väga tore, sõbralik ja igati abivalmis nõustaja, kes aitas meil lahti saada kaitsmega imetamisest, suunas meid proovima erinevaid asendeid ja õpetas selgeks, kuidas beebi vajadusel topsist juua saab! Tänu temale saime professionaalset nõu ja kindlustunde, et pakume enda beebile parimaid lahendusi. Suur suur aitäh veelkord meie pere poolt!

Aitäh, Signe!
Olid suureks abiks ning andsid vajalikku julgustust ja häid nippe :)
Kindlasti soovitan kõigil ühendust võtta, kel imetamisega seoses vähegi murekohti esineb.

Suurepärane abi, tugi, nõustamine Signe poolt. Nii kiiresti pakub abi oma kohale tulekuga ning nõustab iga küsimuse ja mure osas. Parim tugi ja abi! Aitäh!