Rasedusaegne ettevalmistus imetamiseksSinu elus on peagi/ taas toimumas suur muutus: varsti on Sinu perega liitumas uus beebi, millega kaasneb omakorda palju uut, millega on vaja arvestada.

Üks olulisemaid muutusi ema jaoks on kindlasti imetamine ja beebi toitmine ning kõik sellega kaasnev. Emana saad ennast imetamiseks ette valmistada, võttes teadlikult raseduse viimastel kuudel aega, et keskenduda ka beebi toitmise teemadele.

Väga paljud imetamisnõustaja juurde jõudnud emad on kinnitanud, et nad olid sünnituseks ette valmistamisel teinud kõik, mis võimalik (osalenud perekooli loengutel, käinud loomulikku sünnitust toetavatel koolitustel, võtnud juurde eraämmaemanda või doula teenuse jne) aga nad ei olnud üldse valmis selleks, mis järgnes (vahetult) pärast sünnitust seoses lapse toitmisega. Ka mina olin üks nendest emadest, kes pärast esimese lapse sündi nii tundis.

🤲
Rasedusaegne imetamisnõustamine on just Sinule, kui tunned, et vajad beebi imetamisega seoses tekkinud küsimustele vastuseid ja võimalikele hirmudele praktilisi lahendusi. Olen Sinu jaoks olemas selleks, et saaksid asuda koheselt pärast beebi sündi enesekindlamalt imetama.

Rasedusaegse nõustamise tasu (telefoni teel) on 39 eurot kord. 

🤲 Soovi korral pakun Sulle toetust ka pärast beebi sündi koduvisiidi või e-nõustamise teel.

Kirjuta mulle - broneeri nõustamine


Email again: