Nõustamine tervisekliinikus

Ootan Sind nõustamisele ainulaadsesse Glossomi tervisekliinikusse (asukoht: Järve tn 2, Tallinn, TORN 1). Tervisekliinikus on loodud ema- ja beebisõbralik keskkond, kus imetamisnõustajana saan pakkuda sulle samasugust tuge ja abi nagu koduvisiidil. Nõustamine tervisekliinikus on hea ühendada muude asjatoimetustega linnas ning samuti olukorras, kus elad kaugemal/maal, kuhu nõustaja ei käi koduvisiite tegemas.

Imetamisnõustamise kabinet on sisustatud lähtuvalt ema vajadustest, olles hubane ja kodusarnane keskkond, kus tagame, et ema tunneks end mugavalt, turvaliselt  ja hoituna.

Nõustamisele saad tulla ka koos pere teiste lastega, kes saavad nõustamise ajal toimetada turvaliselt mängunurgas ja lugemis-joonistamise nurgas. Samuti on Sul võimalik tervisekliinikus beebit imetada/toita, turvaliselt beebi mähkmeid vahetada ning suhelda soovi korral teiste emadega. Tervisekliinikus nõustavad emasid ja toetavad beebisid vajadusel ka müofunktsionaalne terapeut, laste füsioterapeut, logopeed, raseduskriisi nõustaja ning beebimassöör.

Vastuvõtule aja broneerimiseks palun mine Glossom Tervisekliiniku lehele ja broneeri endale sobiv aeg SIIN!
Küsimuste tekkides kirjuta julgelt!